KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10728018

nr 1072 8018

Akvarell

Japan, Signerad, 1800-tal, 62x39

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 28 november 2016
kl 20:10:11

  • Klassiska
  • 28 nov

Klassiska

Läs mer om Klassiska